Menü X KAPAT
GeleceğineYönVer

Kaynes Eğitim, Bilginin Gücünü Franchising Yöntemiyle Tüm Türkiye’ye Yayacak!

Kaynes Eğitim, hizmet sunmuş olduğu 10 yıllık süreç boyunca gerek sektör profesyonellerinden gerekse iş hayatına yeni atılacak olan gençlerden oluşan, 5000’inin üzerinde katılımcıya kişisel ve kurumsal eğitimler vermiştir.

Kaynes Eğitim, bilginin gücünü şimdi tüm Türkiye’ye yaymaya hazırlanıyor. İstanbul Avrupa yakası, Ankara, İzmir, Eskişehir, Konya, Bursa ve Adana şehirleri başta olmak üzere franchising yöntemi ile şube sayısını arttırmayı hedefleyen Kaynes Eğitim, sunmuş olduğu kaliteli eğitim hizmetini daha çok kişi ve kuruma ulaştırmayı istiyor.

Sektöre yön veren eğitim programları aracılığıyla kısa süre içerisinde kalite ve güvenin adresi olan Kaynes Eğitim, şube yatırımları dışında pazarlama, teknoloji, eğitim, insan kaynakları ve Ar-Ge yatırımlarını da sürdürüyor.

Kaynes Eğitim, Kaynes amaçlarına ve vizyonuna uygun bir şekilde faaliyetlerini sürdürecek olan yatırımcılarını, oryantasyon süreci sonunda teorik, pratik ve yönetimsel alanlarda da bilgilendirmeye devam edecek.

Türkiye çapında şube talepleri için 0850 888 59 67 numaralı telefondan iş geliştirme birimimiz ile görüşebilirsiniz.

Şubelerimizde sadece eğitim hizmetlerimiz verilmektir. Akreditasyon kapsamındaki Personel Belgelendirme hizmetlerimiz sadece Gebze Merkezimizden verilmektedir.