Menü X KAPAT
GeleceğineYönVer

Kullanmakta olduğunuz web sitesi üzerinden elektronik ortamda sipariş verdiğiniz takdirde, size sunulan ön bilgilendirme formunu ve mesafeli satış sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız

 1. Alıcılar, satın aldıkları ürünün satış ve teslimi ile ilgili olarak 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği (RG:27.11.2014/29188) , 6098 sayılı Türk Borçlar Kanunu (Şirketler için) hükümleri ile yürürlükteki diğer yasalara tabidir.
 2. Alıcı, satın aldığı hizmet bedelini ödemez veya banka kayıtlarında iptal ederse, Satıcının hizmet verme yükümlülüğü sona erer.
 3. Eğitim hizmeti verildikten sonra, alıcının ödeme yaptığı kredi kartının yetkisiz kişiler tarafından haksız olarak kullanıldığı tespit edilirse ve satılan ürün bedeli ilgili banka veya finans kuruluşu tarafından Satıcı'ya ödenmez ise, Alıcı, sözleşme konusu hizmete ilişkin bedeli SATICI’ya ödemek zorundadır.
 4. Alıcı satın aldığı herhangi bir eğitime başlamadan cayma hakkını kullanabilir. Satın alma işlemi sonrası eğitim sayfasına girdiyse (log kayıtlarıyla tespit edilmektedir) hizmeti iade edemez.
 5.  Alıcı, satın aldığı eğer bir hizmet  ise ve hizmet kullanılmadıysa bu 14 günlük süre sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren başlar. Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, tüketicinin onayı ile hizmetin ifasına başlanan hizmet sözleşmelerinde cayma hakkı kullanılamaz.
 6. Kursiyer, eğitime kayıt yaptırdıktan sonra planlama SMSi gönderilmemişse ve cayma hakkı süresi geçtiyse, iptal hakkını kullanmak istediği takdirde kurs/paket ücretinin %20’sini ödemekle yükümlüdür.
 7. Kursiyer, eğitime kayıt yaptırdıktan sonra planlama SMSi gönderilmişse ve aynı gün içerisinde bu planlamaya dahil olmayacağına dair dönüş yapmadığı takdirde planlama kabul edilmiş sayılır, planlaması yapılan kursiyerin iptal hakkı sona erer, ücretin tamamını ödemekle yükümlüdür.
 8. Cayma hakkının kullanılması için 14 (ondört) günlük süre içinde SATICI' ya iadeli taahhütlü posta, faks veya eposta ile yazılı bildirimde bulunulması ve ürünün işbu sözleşmede düzenlenen "Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler" hükümleri çerçevesinde kullanılmamış olması şarttır. 
 9. 3. kişiye veya ALICI’ ya gönderilen hizmetin faturası, (İade edilmek istenen hizmetin faturası kurumsal ise, iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.)
 10. SATICI, cayma bildiriminin kendisine ulaşmasından itibaren en geç 10 günlük süre içerisinde toplam bedeli ALICI’ ya iade  etmekle yükümlüdür.
 11. ALICI’ nın kusurundan kaynaklanan bir nedenle iade imkânsızlaşırsa ALICI kusuru oranında SATICI’ nın zararlarını tazmin etmekle yükümlüdür.
 12. Cayma hakkının kullanılması nedeniyle SATICI tarafından düzenlenen kampanya limit tutarının altına düşülmesi halinde kampanya kapsamında faydalanılan indirim miktarı iptal edilir.

TEMERRÜT HALİ VE HUKUKİ SONUÇLARI

 1. ALICI, ödeme işlemlerini  kredi kartı ile yaptığı durumda temerrüde düştüğü takdirde, kart sahibi banka ile arasındaki kredi kartı sözleşmesi çerçevesinde faiz ödeyeceğini ve bankaya karşı sorumlu olacağını kabul, beyan ve taahhüt eder. Bu durumda ilgili banka hukuki yollara başvurabilir; doğacak masrafları ve vekâlet ücretini ALICI’dan talep edebilir ve her koşulda ALICI’nın borcundan dolayı temerrüde düşmesi halinde, ALICI, borcun gecikmeli ifasından dolayı SATICI’nın uğradığı zarar ve ziyanını ödeyeceğini kabul eder. 

ÖDEME VE TESLİMAT

 1. Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak hesaplarımızdan (TL) herhangi birine yapabilirsiniz.
 2. Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile, her türlü kredi kartınıza online tek ödeme ya da online taksit imkânlarından yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir.

Cayma hakkını kullanmak için şu bilgilerle iletişime geçilebilir.

ŞİRKET 

ADI/UNVANI: Kaynes Uluslararası Eğitim Belgelendirme ve Danışmanlık Limited Şirketi

Merkez Ofis: Hacıhalil Mah. 1225/1 Sk. No :10 Gebze / KOCAELİ 

E-POSTA: info@kayneskariyer.com

TEL: 0850 888 59 67