Menü X KAPAT
GeleceğineYönVer
İş ve Yönetim Eğitimleri
  • EĞİTİM SÜRESİ
  • 1 Gün Hafta İçi | Hafta Sonu

Bu eğitimin 5N1K’sı…

Ne Hedefliyoruz?

Kişisel verilerin islenmesinde kişilerin temel hak ve özgürlüklerinin korunması ve bu kapsamda kişisel verileri isleyen gerçek ve tüzel kişilerin uyması gereken esaslar, yükümlülükler hakkında bilgilendirme yapmak
İlgili kanun çerçevesinde şirketlerin ödemekle yükümlü olabilecekleri cezalar hakkında uyarılarda bulunmak,
Çalışanlarınız ve müşterileriniz için alınması gerekli önemler hakkında bilgi paylaşılması ve konu hakkında farkındalık kazandırılması amaçlanmaktadır.

Eğitim İçeriği

Temel Seviye Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'nun getirdiği yeniliklere hazır mısınız?
7 Nisan 2016 tarihinde yürürlüğe giren 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun önemli birçok hükmü 7 Ekim 2016 tarihi itibariyle yürürlüğe girmiş bulunmaktadır. Bir şirketin İnsan Kaynakları departmanından Pazarlama departmanına kadar neredeyse her bölümünde tutulan, kullanılan ve dışarı ile paylaşılan verilere ne olacak? Ajanslarla, taşeronlarla, danışmanlarla verilerini paylaşmak zorunda olanların uyması gereken yeni kurallar neler?
Tüm bu detaylar Kişisel Verilerin Korunması Kanunu eğitimi ile sizlere sunuluyor.

NEREDE Eğitim?

Genel Katılıma açık eğitimler modern altyapı ile donatılmış KAYNES şubelerindeki eğitim salonlarında düzenlenmektedir. Firmaların özel eğitim taleplerinde, uygun ortam sağlanması durumunda firma yerinde eğitimler düzenlenmektedir. 

KİM Eğitim Veriyor?
Eğitimde sektör profesyoneli uzmanlar katılımcılarla buluşturulmaktadır. KAYNES eğitmenleri iş dünyası içerisinden gelen, konusunu bizzat uygulamış eğitmenlerden seçilmektedir.

Kim Katılmalı?
Gerçek ve Tüzel kişileri temsil yetkisi olan yöneticiler, Firma sahipleri, Kamu kurum temsilcileri, KVKK konusunda çalışan personeller, KVKK konusunda bilgi edinmek isteyenler, Avukatlar katılabilir.

Eğitim sonunda katılımcılara KAYNES Eğitim tarafından hazırlanan Katılım veya Başarı Sertifika Belgeleri verilmektedir.