Menü X KAPAT
GeleceğineYönVer
İSG Eğitimleri
  • EĞİTİM SÜRESİ
  • 1 Gün Hafta İçi | Hafta Sonu

Bu eğitimin 5N1K’sı…

Ne Hedefliyoruz?

ISO 45001 standardına göre kurulacak İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sisteminin nasıl geliştirileceği ve sürdürüleceği konusunda katılımcılara yol göstermek,
Risk analizi konusunda anlatılan farklı yöntemlerle katılımcıların kendilerine en uygun metodu seçmelerinde yardımcı olmak,
İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemleri ile ilgili en iyi uygulamalar konusunda, katılımcılara deneyim kazandırılması hedeflenmektedir.

Eğitim İçeriği

NEREDE Eğitim?

Genel Katılıma açık eğitimler modern altyapı ile donatılmış KAYNES şubelerindeki eğitim salonlarında düzenlenmektedir. Firmaların özel eğitim taleplerinde, uygun ortam sağlanması durumunda firma yerinde eğitimler düzenlenmektedir. 

KİM Eğitim Veriyor?
Eğitimde sektör profesyoneli uzmanlar katılımcılarla buluşturulmaktadır. KAYNES eğitmenleri iş dünyası içerisinden gelen, konusunu bizzat uygulamış eğitmenlerden seçilmektedir.

KİM Katılmalı?
İSG Yönetimi konusunda çalışan ve bu alanda çalışmak isteyen mühendisler ve teknik elemanlar, Orta ve üst düzey yöneticiler, İş süreçlerinden sorumlu olan diğer yönetici ve sorumlular, Üretim, Bakım ve ofislerde çalışan beyaz yaka çalışanlar katılabilir.

Eğitim sonunda katılımcılara KAYNES Eğitim tarafından hazırlanan Katılım veya Başarı Sertifika Belgeleri verilmektedir.