Menü X KAPAT
GeleceğineYönVer
Finans Eğitimleri
  • EĞİTİM SÜRESİ
  • 2 Gün (14 Saat) Hafta İçi | Hafta Sonu

Bu eğitimin 5N1K’sı…

Ne Hedefliyoruz?

Finansçı olmayanlar için finans yönetimi eğitimi, öğrenim ve iş geçmişi finans üzerine olmayan şirket yöneticileri, patronlar, şirket ortakları ile girişimcilere temel finans bilgilerini sunmak, şirketlerde yönetim amaçlı kullanılan mali tablolar ve finansal rasyolar hakkında temel bilgiler vermek amacını gütmektedir. Mali tablolar analizi eğitiminden farklı olarak bu eğitimde mali tablolar (örneğin bilanço) hazır olarak gelmektedir. Hazırlanmış olan mali tablonun ne şekilde okunması ve yorumlanması konusunda bilgi verilmektedir.

Eğitim İçeriği

NEREDE Eğitim?

Genel Katılıma açık eğitimler modern altyapı ile donatılmış KAYNES şubelerindeki eğitim salonlarında düzenlenmektedir. Firmaların özel eğitim taleplerinde, uygun ortam sağlanması durumunda firma yerinde eğitimler düzenlenmektedir. 

KİM Eğitim Veriyor?
Dr. Murad KAYACAN (SMMM) (Bağımsız Denetçi)

KİM Katılmalı?
Finansçı olmayanlar için finans yönetimi eğitimine esas işi finansal faaliyetler olmayıp, finansal analiz, finansal raporlama ve mali tabloları anlayıp yorumlamak isteyen yöneticiler, yönetici adayları, patronlar, şirket ortakları, yönetim kurulu üyeleri, kendi işini kurmak isteyenler katılabilir.

Eğitim sonunda katılımcılara KAYNES Eğitim tarafından hazırlanan Katılım veya Başarı Sertifika Belgeleri verilmektedir.