Menü X KAPAT
GeleceğineYönVer
İSG Eğitimleri
  • EĞİTİM SÜRESİ
  • 4 Gün Hafta İçi | Hafta Sonu MEB
    Onaylı

Bu eğitimin 5N1K’sı…

Ne Hedefliyoruz?

Yetişkinlerin, eğitim ihtiyaç analizi oluşturmasını ve uygulamasını, başarılı eğitim programı içeriği ve görseli  dizayn etmesini, eğitiminin temel ilkelerini kavramasını, yetişkin eğitimiyle öğrenme bağlamı arasında bağ kurmasını, eğitim sunumunda dikkat edilmesi gereken noktaları öğrenmesi, zor katılımcılarla basa çıkmayı, eğitim programı dizaynının ve sunumunun nasıl yapılacağının öğrenmesinin sağlanmasıdır.

Eğitim İçeriği

ÖĞRENME KAVRAMI VE TANIMI

EĞİTİM VE ÖĞRETİM YAKLAŞIMI

SUNUM TEKNİKLERİ

NEREDE Eğitim?

Genel Katılıma açık eğitimler modern altyapı ile donatılmış KAYNES şubelerindeki eğitim salonlarında düzenlenmektedir. Firmaların özel eğitim taleplerinde, uygun ortam sağlanması durumunda firma yerinde eğitimler düzenlenmektedir. 

KİM Eğitim Veriyor?
Eğitimde sektör profesyoneli uzmanlar katılımcılarla buluşturulmaktadır. KAYNES eğitmenleri iş dünyası içerisinden gelen, konusunu bizzat uygulamış eğitmenlerden seçilmektedir.

KİM Katılmalı?
Çalışanlara eğitici eğitimi vermek isteyen; Üniversitelerin ön lisans (İş sağlığı ve iş güvenliği, sivil savunma, insan kaynakları ve itfaiyecilik bölümü), lisans (mühendislik, mimarlık, inşaat)  programında okuyan ya da mezun olanlar, A, B veya C sertifikasına sahip iş güvenliği uzmanları, İş güvenliği uzman adayları, ISG Ekiplerinde görevli yetkililer, Eğiticiler katılabilir.

Kursu tamamlayan katılımcılara KAYNES eğitim tarafından hazırlanan sertifika ve MEB – Milli Eğitim tarafından yapılan sınavından başarılı olan adaylara MEB onaylı sertifikalar verilecektir.