Menü X KAPAT
GeleceğineYönVer
Teknik Eğitimler
  • EĞİTİM SÜRESİ
  • 1 Gün Hafta İçi | Hafta Sonu

Bu eğitimin 5N1K’sı…

Ne Hedefliyoruz?

Bakımlar üretimin efektif ve kalitenin yüksek olması için vazgeçilmezdir. Yalın üretim felsefesinde zorunlu ancak azaltılabilir faaliyet olarak tanımlanan bakımlar yapılmak zorundadır ancak olabildiğince hızlı ve etkin gerçekleştirilmek durumundadır. Jidoka’ nın temel taşlarından birisi olan Toplam Üretken Bakim (TPM) ile operatörlerin bakımlarda etkin rol alması sağlanarak makina verimlilikleri arttırılmakta, ariza oranları, yedek parça maliyetleri düşürülmekte ve makina-ekipman performansı yeniden yapılandırılmaktadır.

Eğitim İçeriği

NEREDE Eğitim?

Genel Katılıma açık eğitimler modern altyapı ile donatılmış KAYNES şubelerindeki eğitim salonlarında düzenlenmektedir. Firmaların özel eğitim taleplerinde, uygun ortam sağlanması durumunda firma yerinde eğitimler düzenlenmektedir. 

KİM Eğitim Veriyor?
Eğitimde sektör profesyoneli uzmanlar katılımcılarla buluşturulmaktadır. KAYNES eğitmenleri iş dünyası içerisinden gelen, konusunu bizzat uygulamış eğitmenlerden seçilmektedir.

KİM Katılmalı?
Toplam kalite yönetimi konusunda çalışan ve bu alanda çalışmak isteyen mühendisler ve teknik elemanlar, orta ve üst düzey yöneticiler, süreç yönetiminde çalışan orta ve üst düzey yöneticiler, iş süreçlerinden sorumlu olan diğer yönetici ve sorumlular, üretim, bakım ve ofislerde çalışan beyaz yaka çalışanları katılabilir.

Eğitim sonunda katılımcılara KAYNES Eğitim tarafından hazırlanan Katılım veya Başarı Sertifika Belgeleri verilmektedir.