Menü X KAPAT
GeleceğineYönVer
CAD CAM Eğitimleri
  • EĞİTİM SÜRESİ
  • 5 Hafta Hafta İçi | Hafta Sonu

Bu eğitimin 5N1K’sı…

Ne Hedefliyoruz?

AutoCAD kursu katılımcılarının eğitimlerden beklentileri, çalışmayı düşündükleri sektörlerde veya hâlihazırda görev yaptıkları is alanlarındaki kariyerlerine katkı sağlamaktır. Günümüzde en yaygın çizim programı olarak kullanılan AutoCAD programı, tüm teknik elemanların kariyerleri için neredeyse ön koşul haline gelmiş bulunmaktadır. Birçok saygın kurum teknik personel alımlarında diplomanın yanında AutoCAD sertifikasını ve kullanım bilgisini gerekli bir ön koşul olarak belirlemektedir. Bu sebeple eğitim almak gereklilikten çok zorunluluk haline dönüşmüş durumdadır. Ayrıca AutoCAD kursu almış olmak diğer yazılımların kullanımı konusunda bir altyapı oluşturacağından, program hakkında edinilen tüm bilgiler birçok farklı çalışmaya kaynak olabilecek kazanımlar sağlayacaktır.

Eğitim İçeriği

Kurs programında programa giriş eğitimleri ile başlayan süreçte,

NEREDE Eğitim?

Genel Katılıma açık eğitimler modern altyapı ile donatılmış KAYNES şubelerindeki eğitim salonlarında düzenlenmektedir. Firmaların özel eğitim taleplerinde, uygun ortam sağlanması durumunda firma yerinde eğitimler düzenlenmektedir. 

KİM Eğitim Veriyor?
Eğitimde sektör profesyoneli uzmanlar katılımcılarla buluşturulmaktadır. KAYNES eğitmenleri iş dünyası içerisinden gelen, konusunu bizzat uygulamış eğitmenlerden seçilmektedir.

KİM Katılmalı?
Bilgisayar ortamında çizim yapmak isteyen, teknik resim veya benzer çizimleri yapmak isteyen herkes bu eğitime katılabilir.  Bununla birlikte makine mühendisleri, inşaat mühendisleri, elektrik mühendisleri, elektronik mühendisleri, mekatronik mühendisleri, bu branşlardaki tüm tekniker ve teknisyenler, endüstri mühendisleri, harita mühendisleri, iç mimarlar ve mobilya tasarımcıları, mimarlar, peyzaj mimarları, şehir ve bölge plancıları, harita – kadastro mühendisleri veya bu meslek gruplarına yönelik eğitim gören tüm öğrenciler AutoCAD kurslarına katılım sağlayarak mesleklerinin gerektirdiği bu en temel yazlımı öğrenerek büyük kazanımlar sağlayabilmektedir.

Autocad kullanıcıları genel olarak teknik çizimler yapmaktadırlar. Bu çizimleri yapmak teknik resim bilgisi gerektirmektedir.Teknik resim bilgisi edinmek isteyenler Kaynes teknik resim eğitimine başvurabilirler. Buna ek olarak bu eğitime katılacak kişilerin bilgisayar kullanma bilgi ve becerisine sahip olması gerekmektedir. Bilgisayar kullanımı konusunda Kaynes'in ayrıca eğitimleri bulunmaktadır.

Kursu tamamlayan katılımcılara KAYNES eğitim tarafından hazırlanan sertifikalar verilecektir.